loader img
Yukarı

Hakkımızda

Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

Ö

Türkiye'de Ev Tekstili üretiminin Başkenti Denizli'de 1996 yılında kuruldu. Özer Tekstil üretiminin% 95'ini ABD'den Avustralya'ya, Asya'dan Avrupa'ya kadar tüm dünyadan bilinen Perakendeciler ve Mağaza zincirlerine ihraç etmektedir. Başından beri; kaliteli ürün, verimli ve birinci sınıf hizmet ve sürekli ürün geliştirme amacı ile, Ev Tekstili mağazaları ve parakendeci şirketlerin, hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda önemli ölçüde güvenini kazanmıştır.

Doğruluk ve dürüstlüğe dayananan; istekli ve karşılıklı gelişim için aralıksız çaba gösteren tüm eski ve yeni müşteriler ile işbirliğine hazırız. Biz içtenlikle gelecekte her iki tarafı ileriye götürecek her türlü işbirliğine açığız.

Özer Tekstil, hali hazırda 8000 m² Açık Alan'da (7000 m² Kapalı) 150 işçisi ile üretimine devam etmektedir. % 100 Türk Pamuk kullanarak, üretim kapasitesi 10 armürlü + 8 Jakarlı dokuma tezgahı ve 6 Nakış Makineleri ile 80 ton / ay 'dır.

Özer Tekstil, tesis içi Tasarım Ekibi ve Örnekleme Bölümü ile süslenmiş havlu üretimi üzerine uzmanlaşmıştır. Özer ayrıca nakışlı, aplikalı ve bazı süs veya el örgüsü dantel ilavesi ile süslenmiş seçkin havlu koleksiyonları üretmektedir.

Dobby ve Jakarlı ürün yelpazesi; her çeşit banyo ve el havlusu, bornoz, plaj havlusu, mutfak havlusu ve Çocuk / Bebek havlusu yanı sıra kapüşonlu havlu kundak ve panço içermektedir. Buna ek olarak, aynı zamanda Avrupa'da bazı tanınmış Anacadde Perakendeciler için Dobby / Jakarlı NOS (Bitmeyen Stoklu) programlarıda üretir.

Özer Tekstil'in kalitesi "ISO 9001-2008" ve "Hohenstein Oeko-Tex Standart 100" belgesi ile taçlandırılmıştır. Özer ayrıca, 2010 ve 2011 yıllarında MGB-Metro Satınalma Grubu tarafından "Yüksek Standart ve Kalite Ödülü" nü almaya hak kazanmıştır.

Özer Tekstil ayrıca "BSCI - Ticari Sosyal Uygunluk Girişimi" tarafından sertifikalıdır (DBID Nr.3887); ayrıca "ABD Gümrük ve Sınır Bürosu" tarafından talep edilen "BSV - Küresel Güvenlik Doğrulama" için onaylanmış üretici konumundadır.

  • img